OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ
TURYSTYCZNO - KRAJOZNAWCZY listopad 2003 r

Do wojewódzkiego etapu zawodów Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno Krajoznawczego po raz czwarty już z rzędu stanęła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzegu. Po raz drugi byli to uczniowie Damian Jankowski, Adrian Litra i Patryk Załucki. Tym razem nie udało się powtórzyć wyniku z zeszłego roku czyli drugiego miejsca. Ostatecznie zajęliśmy miejsce trzecie, co jak na etap wojewódzki i osiem startujących drużyn ze szkół podstawowych jest i tak sporym sukcesem. W tym roku wygrała PSP 1 Głuchołazy, 2 miejsce PSP Stary Las, 3 miejsce PSP 1 Brzeg.
Bieg na orientację w tym roku odbywał się w Lesie Lubszańskim. Było to znacznie trudniejsze niż bieganie po Parku Wolności (Peppela) jak rok wcześniej.